Teslimat Koşulları 

Normal şartlarda İstanbul ilçeler arası teslimatlar siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 24 saat içinde; İstanbul dışı şehirler arası teslimatlar ise 2-3 gün içinde yapılır. Bu süre kargo firmasının bağlı bulunduğu bölgeye, yoğunluğuna ve tatil günlerine göre değişiklik göstermektedir.

Sipariş verdiğiniz ürün stok probleminde değilse saat 12:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir. Tedarik süreci uzayan ürünler nedeniyle teslimat süresinde gecikme yaşandığında müşteri ile ortak karar verilerek sipariş işlemlerine devam edilir. Siparişlere kronolojik sıraya göre öncelik verilmektedir.

Sipariş durumunuzu üyelik girişinizden ve sipariş durum değişikliği maillerinden takip edebilirsiniz.

Kargo firması dağıtım esnasında teslimat adresinde kimseyi bulamazsa kapıya bir not bırakır. Kargo ile tarafınız arasında iletişim kurulamadığında siparişiniz firmamıza bilgimiz dahilinde geri gönderir.

Kargonuz teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzalamadan kargonun dışını hasar yönünden kontrol ediniz. Herhangi bir ezilme yırtılma söz konusu ise "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlatmanız gerekmektedir. Kargo fişini imzaladıktan sonra paketinizi açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içerisinde herhangi bir  taşıma kaynaklı hasar görmüş, deforme olmuş ürün varsa kargo görevlisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlatmanız gerekmektedir. Kargo görevlisi itiraz ederse şube müdürü ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Hasar görmüş ürün değişiminiz için "Hasar Tespit Tutanağı" ve hasarlı ürününüzü tarafımıza gönderdikten sonra ürün değişim işlemleriniz gerçekleşir.

Kargo ücreti Gönderici ödemeli olarak belirlenmiştir. Sipariş sonunda kargo ücreti 9,99 olarak yansımaktadır. 300 tl üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.