İade ve Değişim 

1. İade/Ürün Değişimi ile ilgili mail atın
Satın aldığınız ürün bilgilerini, ürün ile ilgili sorunu ve gerekliyse size gönderilmiş olan ürüne ait görseli mail olarak atın.

2. Ürünü Gönderin
Gerekli durumda ürünü mailde size belirtildiği şekilde gönderin. Lütfen ürünü tüm parçalarıyla ve size ilettiğimiz faturanın bir nüshasıyla tarafımıza iletin.
Süreç tamamlandığında tarafınıza bilgi verilecektir.

Ürün İadeleri
Yasalar çerçevesinde herhangi bir mazeret göstermeksizin 7 gün içerisinde satın aldığınız ürünü ambalajını açmamış ve hasar vermemiş olmak kaydıyla iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade talebiniz alındıktan ve ürün tarafımıza belirttiğimiz şartlara (Cayma Hakkı Yönetmeliği) uyum sağlayarak gönderildikten sonra 14 gün içerisinde iade işleminiz gerçekleşecektir. Gıda ürünleri ile ilgili iade ve cayma koşulları bilgisi iletişim sırasında ayrıca verilmektedir.

Ürün Değişimi
Satın aldığınız ürün ile ilgili tarafımız kaynaklı bir sorun var ise mail atarak değişim sürecini başlatabilirsiniz. Gıda ürünlerinde değişim yapılmamaktadır.

Eksik Ürün
Size ulaşan paketinizde tarafınıza gönderilmeyen eksik ürününüz varsa tarafımıza mail atmanız gerekmektedir. Yapılan incelemeler sonucu (sipariş ve hazırlanma süreci incelemesi/kamera kayıtları vb.) eksik ürününüz tarafınıza gönderilecektir.